služby
logistika A MONTÁŽ

 

Logistika a montáž


Není nám cizí ani montáž dílů. Dovedeme pružně vytvářet speciální pracoviště po různé druhy montáží v návaznosti na výrobu dílů a požadavky zákazníka. Dokážeme zajistit montáž podskupin a skupin. Máme zkušenosti také s širokou škálou montovaných sestav.

Uvědomujeme si, že logistika je páteřní funkcí celého výrobního podniku. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na efektivitu logistických procesů, které doslova hýbou naší firmou. Materiálové a výrobkové toky řídíme metodou FIFO a v mnoha oblastech nám práci usnadňuje identifikace položek pomocí čárových kódů. Logistické procesy jsou tak plynulejší, efektivnější a mnohem stabilnější. V rámci rozvoje této oblasti aplikujeme také automatizaci, aktuálně např. v podobě systémových zakladačů tabulových plechů, což nám umožňuje s maximální efektivitou využít skladovací prostory a současně minimalizovat manipulační časy.
 
  • Náš tým skladníků, manipulantů, expedientů/vychystávačů a řidičů se stará o správné, včasné a optimální nakládání s materiálovými zásobami, mezioperační logistiku a v neposlední řadě přípravu výrobků pro zákazníky a včasné doručení výrobků na místo určení. Dodávky zabezpečujeme dle požadavků našich zákazníků, a to včetně definovaného balení. V případě potřeby můžeme převzít specifické obaly, aby zákazník mohl dodané výrobky bez nutnosti přebalování rovnou předat k dalšímu zpracování.
  • Vedle České republiky vyvážíme do dalších devatenácti dalších států, buď vlastní dopravou, nebo prostřednictvím smluvených logistických společností. Do našeho vozového parku patří FORD Transit (3 LM – nosnost 1,4 t), IVECO Daily (12 LM – nosnost  2,2 t), IVECO EuroCargo (16 LM – nosnost 6,5 t) a IVECO EuroCargo (18 LM – nosnost 10,5 t).