Brigáda na údržbě

Máš šikovné ruce a umíš svařovat?

Mám zájem
  • Máš šikovné ruce?
  • Umíš svařovat?
 
Pojď nám pomoci s údržbou strojů, zařízení nebo budov v provozech ZLKL!

Všechno potřebné od nás dostaneš. Časově se domluvíme, můžeš chodit pravidelně některé dny nebo se vždycky dopředu dohodneš s vedoucím údržby, jak bude potřeba. 
Přijď se domluvit buď osobně na pobočku Palackého 797 (bývalý provoz JD tvarůžkáren, personální oddělení) denně mezi 7 a 15 hod nebo zavolej na 731 453 854. 

Pošli životopis na martina.brazdilova@zlk.cz.
VEDOUCÍ PERSONALISTIKY

VEDOUCÍ PERSONALISTIKY


ING. MARTINA BRÁZDILOVÁ
+420 731 453 854
martina.brazdilova@zlkl.cz
Mám zájem

Svařovna


JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Zákazníci, objednávající na naší svařovně, dostávají vždy perfektně svařené díly a výrobky, které pak použijí při výrobě vlastních produktů. Našim cílem je dodávat ve 100% kvalitě, proto tvoříme tým z profesionálů – šikovné ruce a znalost oboru umíme ocenit. Zároveň dáváme prostor pro růst a zdokonalení, takže nastoupit k nám může i čerstvý absolvent. U nás můžete svařovat ručně, nebo obsluhovat svařovací automaty a robotizovaná svařovací pracoviště. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG/MAG, v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, technologií CMT – svařování MIG/MAG s krátkým obloukem.

Produkujeme ve velkých i menších sériích, některé opakovaně, některé nárazově. Svařovna také dodává díly pro světový unikát, kterým je vozidlo pro vozíčkáře ELBEE. Vyrábíme ho v sesterské firmě Elbee Mobility. Pracujeme na jednu až tři směny, podle konkrétního pracoviště a aktuálního množství zakázek. Všichni svářeči jsou pravidelně školeni a dbáme na řádnou obnovu platnosti svářečských průkazů.

Napsat si o práci     Kontakt