ZLKL - Strojírenská firma
 

CHCEŠ MÍT PRÁCI, KTERÁ DÁVÁ SMYSL?
UŽ JSI VYPROFILOVANÝ STROJAŘ, NEBO SE JEŠTĚ HLEDÁŠ?
POJĎ K NÁM, UŠIJEME TI POZICI NA MÍRU!

 

VOLNÉ POZICE

vše
VÝROBA
ADMINISTRATIVA
BRIGÁDA
ABSOLVENTI
/

Mistr staveb v Lošticích

Upřednostňuješ práci v terénu před kancelářskou prací?
více
/

Technolog tváření – začni s námi i bez praxe

Využij příležitost naučit se víc!
více
/

Rekvalifikace na pozici Obsluha strojů

Baví tě práce u strojů?
více
/

Junior projektový manažer – výroba, obchod

Baví tě řídit projekty od A do Z?
více
/

Seřizovač lisů - pouze ranní a odpolední

Máš praxi u lisů?
více
/

Skladník - expedient - jen 1 směna!

Baví tě práce ve skladu a umíš přesně spočítat expedované díly? Tak neváhej a ozvi se nám!
více
/

Obsluha svařovacího robota k zaškolení

Máš zkušenosti s obsluhou robotů nebo se svařováním?
více
/

Mistr výroby

Máš zkušenosti s obráběním kovů?
více
/

Chceš se posunout dál? Vedoucí výroby

Baví tě organizovat a plnit cíle výroby?
více
/

Technik 3D kvality

Chceš využít angličtinu? Techniku tě naučíme!
více
/

Projektový manažer – systém

Baví tě práce s Excelem?
více
/

Referent/ka operativního nákupu

Zajímá tě oblast nákupu?
více
/

Účetní brigáda – získej praxi a pokračuj s námi

Baví tě čísla?
více
/

Brigáda pro techniky

Věnuješ se strojařině nebo jinému technickému oboru?
více

Zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

 

Firemní oddělení

Oddělení kvality

Oddělení kvality

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Oddělení kvality zajišťuje, že veškeré výrobky odcházející z linek ZLKL jsou v souladu se zákazníkovými požadavky na jejich kvalitu a papírovou dokumentaci. Je klíčové pro to, abychom udrželi dlouhodobý vztah se zákazníkem a docílili jeho plné spokojenosti. Pracovníci oddělení provádí kontrolu vyrobených kusů, měření na 3D měřícím pracovišti nebo také nápravná opatření. Věnují se řešení a především prevenci zákaznických reklamací.

Provádějí zákazníka audity, účastní se dodavatelských auditů a jezdí na služební cesty - převážně do zahraničí. Proto je pro většinu pozic na úseku kvality podmínkou znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Na každém provoze máme buď jedno nebo dvě pracoviště kvality. Oddělení řídí vedoucí kvality, který má o všem přehled, netoleruje nedbalost, ale cení si dobře odvedené práce.

  Napsat si o práci    Kontakt

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

JAK TO U NÁS FUNFGUJE?

Veškeré číselné údaje z celé firmy se sbíhají k ekonomickému oddělení. Naši pracovníci se svědomitě starají o to, aby byly všechny účetní doklady zaúčtované vždy správně, včas a podle platné legislativy i vnitřních norem firmy. Díky takto pečlivě zpracované účetní agendě má vedoucí ekonomického úseku všechny podklady pro zpracování a správu finančních a controllingových nástrojů, kterými pomáhá řídit celou společnost. Pracujeme v kancelářích, v případě potřeby i z domu.

Používáme informační systém Helios, který jsme si v průběhu let upravili mnoha moduly na míru. Strukturu týmu tvoří vedoucí ekonomického úseku, hlavní účetní, mzdová účetní a rozrůstající se tým běžných účetních. Náš tým uvítá s radostí další členy s vášní pro přesné výpočty.
   
Napsat si o práci    Kontakt

Technologie

Technologie

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny naše výrobní procesy jsou plně optimalizované a probíhají s minimálním rizikem výrobních vad díky našim technologům. Optimalizací výroby šetříme náklady, snižujeme množství odpadů, zlepšujeme technologické postupy a zvyšujeme naši konkurenceschopnost.

Nezastupitelnou roli hrají technologové u nových projektů - vytvářejí podklady pro obchodní oddělení, které díky nim vytvoří cenovou nabídku pro zákazníka. Technologové pracují jak u počítače, tak ve výrobě a stávají se profesionály v oboru obrábění, svařování nebo lisování.

  Napsat si o práci    Kontakt

VEDENÍ FIRMY

VEDENÍ FIRMY

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Jsme tým pracovníků udávající směr společnosti. Nastavujeme systémy, kontrolujeme chod firmy a přicházíme s novými řešeními, která následně realizujeme. Každý z manažerů pracuje samostatně, ale všechna důležitá rozhodnutí podléhají schválení v rámci širšího kruhu na strategických poradách. Členové vedení mají k dispozici administrativní a/nebo výrobní týmy, přesto i tak sami aktivně pracují na svých projektech - nejsou tedy jen řídící, ale i realizační jednotkou.
 
Generálním ředitelem společnosti je zakladatel ZLKL, Ladislav Brázdil st., klíčovou osobou ve vedení je pak jeho mladší syn Jiří Brázdil na pozici výkonného ředitele. Firmu řídí po finanční stránce a provádí veškerá strategická rozhodnutí. Součástí vedení je i druhý syn Ladislav Brázdil na pozici projektového manažera, který pracuje především na dotační problematice. Ostatní členové mají pod sebou jednotlivé úseky. Všichni členové vedení se na své pozice dostali díky svým prokazatelným výsledkům, mnoho z nich vyrostlo z nižších pozic až na vrchol. A tuto šanci dáváme každému!


  Napsat si o práci    Kontakt

ODDĚLENÍ NÁKUPU

ODDĚLENÍ NÁKUPU

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Oddělení nákupu zajišťuje materiálové vstupy do výroby v té nejlepší kvalitě a za co nejnižší náklady. Takto zabezpečený je i jakýkoliv jiný provozní materiál, hmotný i investiční majetek, služby, energie a další. Firma tak šetří mnoho prostředků, které může investovat do technologií, budov a zaměstnanců.

Náš strategický nákup volí nejvhodnější dodavatele a referenti nákupu zajišťují objednávání materiálu dle aktuálních potřeb a nastaveného plánu.

  Napsat si o práci    Kontakt

LOGISTIKA

LOGISTIKA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny výrobky se k zákazníkovi dostanou včas, náležitě zabalené a se správnou dokumentací díky efektivně řízené logistice. Uspořádání skladů a jejich hospodářství šetří firmě mnoho nákladů. Oddělení připravuje výrobě vždy takové množství materiálu a nástrojů, jaké je potřeba.

Náš tým se skládá z manipulantů a skladníků, kteří mají za úkol jezdit s vysokozdvižným vozíkem, udržovat pořádek ve skladech, doplňovat materiál přímo na dílnu, balit výrobky a nakládat je do aut. Expedienti nastavují optimální logistické procesy, pracují s informačním systémem a řídí celý tým expedice. V logistice uplatňujeme metodu FIFO a práci nám ulehčuje identifikace položek pomocí čárových kódů.

  Napsat si o práci    Kontakt

OBROBNA

OBROBNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Dodáváme našim zákazníkům produkty v nejvyšší možné kvalitě a ve smluveném termínu. Provádíme opakovaně menší série pro stálé zákazníky nebo děláme velkosériovou výrobu, plánovanou na několik let dopředu. Využíváme převážně nejmodernější technologie, ale i několik starších, velmi dobře osvědčených strojů. Používáme horizontální nebo vertikální soustruhy a obráběcí centra.

Obrobna funguje ve třísměnném režimu, pracujeme od pondělí do pátku. V rámci pracovní přestávky je k dispozici automat na kávu a výdejna obědů. Uplatnění u nás nacházejí šikovní obráběči, programátoři CNC strojů nebo také seřizovači. Uvítáme však každého, koho baví technika, nebojí se čtení výkresové dokumentace a rád se naučí obsluhovat CNC stroje. Naši obráběči nejsou jen číslem v databázi, každý je v něčem dobrý a s každým, kdo odvádí dobré výsledky, počítáme i do budoucna. Pokud hledáme nové programátory, seřizovače nebo mistry, vždy se nejdříve rozhlížíme v našich řadách. Pracovní prostředí máme čisté, příjemné a stále pracujeme na jeho zlepšení.

  Napsat si o práci    Kontakt

LISOVNA

LISOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Lisovna dodává našim zákazníkům jednoduché i složitější výrobky. Používáme laser, CNC vysekávací lisy,  CNC ohraňovací lisy, excentrické a hydraulické lisy. Využíváme například technologie od firmy TRUMPF. Díky precizní práci a zacílení na včasné dodání s minimem neshodných dílů představuje naše lisovna špičkového dodavatele našim zákazníkům. Vracejí se k nám s jistotou, že bude vše vyrobeno s maximální přesností. Na lisovně pracujeme od pondělí do pátku ve třísměnném režimu nebo v nepřetržitém provozu. V rámci pracovních přestávek jsou k dispozici automaty na kávu a další občerstvení a výdejna obědů.
 

SVAŘOVNA

SVAŘOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Zákazníci objednávající na naší svařovně dostávají vždy perfektně svařené díly a výrobky, které pak použijí při výrobě vlastních produktů. Naším cílem je dodávat ve 100% kvalitě, proto tvoříme tým profesionálů – šikovné ruce a znalost oboru umíme ocenit. Zároveň dáváme prostor pro růst a zdokonalení, takže nastoupit k nám může i čerstvý absolvent. U nás můžete svařovat ručně či obsluhovat svařovací automaty a robotizovaná svařovací pracoviště. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG/MAG, v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, technologií CMT – svařování MIG/MAG s krátkým obloukem.

Produkujeme ve velkých i menších sériích, některé opakovaně, některé nárazově. Pracujeme na jednu až tři směny - dle konkrétního pracoviště a aktuálního množství zakázek. Všichni svářeči jsou pravidelně školeni a dbáme na řádnou obnovu platnosti svářečských průkazů.

  Napsat si o práci    Kontakt

LAKOVNA

LAKOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Z práškové lakovny odchází výrobky s bezchybně provedenou povrchovou úpravou. Lakovna nám umožňuje nabídnout zákazníkům vyšší přidanou hodnotu – poté, co jejich výrobky upravíme (například na obráběcím centru), jim poskytneme i povrchovou úpravu, kterou by si museli zajišťovat u jiného dodavatele. Šetříme jim tak náklady i čas. Díky lakovně má ZLKL více spokojených zákazníků.

Přípravní pracovníci alkalicky odmastí povrchy a provedou pasivaci ekologickým přípravkem neobsahujícím těžké kovy ani fosfáty. Potom přichází na řadu nanášení práškové barvy. Na lakovně bývá vyšší teplota než na ostatních pracovištích, proto této problematice věnujeme zvýšenou pozornost. Pracovní prostředí máme čisté, příjemné a stále pracujeme na jeho zlepšení. Uplatnění u nás najde každý, koho baví manuální práce a líbí se mu vidět okamžitý výsledek své činnosti.

  Napsat si o práci    Kontakt

Jaké benefity mi firma nabízí?

Stravenkový paušál a stravování

Stravenkový paušál a stravování

Stravenkový paušál a stravování

Jako zaměstnanec na HPP dostávám stravenkový paušál v maximálním možném zákonném rozsahu za každý odpracovaný den (podmínka odpracování 3 hodin a více). Pro rok 2021 to vychází 75,6 Kč za každý odpracovaný den, tedy cca 1500 Kč měsíčně. Na každém provoze si můžu objednat z několika druhů jídel, které jsou pak k dispozici v místě výdejny nejpozději před pracovní přestávkou.
Výhodné volání a SMS

Výhodné volání a SMS

Výhodné volání a SMS

Mohu využít výhodných telefonních a datových tarifů pro sebe, rodinné příslušníky a blízké přátele v rámci vnitropodnikové sítě ZLKL u Vodafone. Mohu využít tarifu neomezeného volání vč. dat nebo korunového tarifu, kde platím výhodné ceny za minutu hovoru. U všech tarifů platí volání zdarma mezi členy vnitropodnikové sítě ZLKL, do níž se může zapojit i má rodina a přátelé. Podrobné informace získám u asistentky ředitele na 778 522 178.
Příspěvky na doplňky a telefony

Příspěvky na doplňky a telefony

Příspěvky na doplňky a telefony

Podle počtu odpracovaných let dostanu každý rok rozpočet na pořízení kvalitních potravinových doplňků, které jsou určeny na podporu mého zdraví. Část rozpočtu mohu použít na pořízení nového telefonu nebo příslušenství. Podrobné informace naleznu u asistentky ředitele na 778 522 178.
Jazykové kurzy - výuka špičkovými lektory

Jazykové kurzy - výuka špičkovými lektory

Jazykové kurzy - výuka špičkovými lektory

Pokud používám při své práci cizí jazyk, mohu navštěvovat jazykové kurzy. Dle dosažené jazykové úrovně a dle výše potřeby využití jazyka navštěvuji buď individuální, nebo skupinové lekce. Za hodinovou lekci platím symbolických 50 Kč. Výuka není zahrnuta do mé pracovní doby. Podrobné informace mi předá asistentka ředitele na 778 522 178.
Sick days

Sick days

Sick days

Jsem-li pracovník s měsíční mzdou, pak po odpracování prvního celého kalendářního roku mám nárok na čerpání 2 sick days. Tento sick day (min. čerpání jsou 2 hodiny) nemusí být dopředu na rozdíl od dovolené schválený (pouze informuji včas nadřízeného). Více informací ve směrnici - OS 6 2_4 Mzdový předpis.
Firemní anglická školka

Firemní anglická školka

Firemní anglická školka

ZLKL je zřizovatel firemní Medové školky. Ve školce se intenzivně používá anglický jazyk, individuální přístup k dětem a prvky waldorfské pedagogiky. Při využití státního daňového zvýhodnění, firemního příspěvku 1 000 Kč a případných dalších možných slev může měsíční školné činit pouze 3 000 Kč (místo 6 000 Kč). Bližší informace o školce a slevách dostanu od Martiny Brázdilové na telefonu 731 453 854.
Firemní ubytovna

Firemní ubytovna

Firemní ubytovna

Mohu využít firemní ubytovnu za cenu 4 150 Kč vč. DPH za měsíc. Ubytovna se nachází v areálu Palackého 797/28 v Lošticích. Ubytování je ve dvojlůžkových pokojích, společné je sociální zařízení, společenská místnost s TV a kuchyní. K dispozici pračky, wifi, parkoviště, úschovna kol. Více informací získám u Martiny Brázdilové na telefonu 731 453 854.
Rodinný přístup

Rodinný přístup

Rodinný přístup

Mám zvláštní přání nebo potřebuji něco vyřešit? Vždy mohu využít možnosti oslovit svého nadřízeného, a dokonce zajít přímo za ředitelem. Vedení má pro mě dveře otevřené a možná mi pomůže stejně, jako už pomohlo mnohým kolegům přede mnou.
Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka

Pokud pracuji ve společnosti alespoň 3 roky, mohu požádat o bezúročnou půjčku ve výši 54 000 Kč. Můj přímý nadřízený navrhuje nebo zamítá mou žádost a postupuje ji nejvyššímu vedení. To pak rozhoduje o udělení půjčky. Podrobné informace naleznu u asistentky ředitele na telefonním čísle 778 522 178.
Automaty na kávu a občerstvení

Automaty na kávu a občerstvení

Automaty na kávu a občerstvení

Na pracovištích se nacházejí automaty na občerstvení a kávu. Ceny kávy a dalších nápojů jsou velmi výhodné.

Nenašli jste pozici, která vám vyhovuje?NEBOJTE SE NÁS OSLOVIT - RÁDI VÁS OTESTUJEME A VYTVOŘÍME VÁM POZICI NA MÍRU

Napsat si o práci
 

ZLKL v číslech

  • 205zaměstnanců

  • 28let působení

  • 3výrobní střediska

  • 500roční obrat v mil. Kč

  • 110roční investice v mil. Kč

  • 15meziroční růst v procentech

  • 9vývozních států