Expedient - pouze 1 směna

Máte zkušenosti ze skladu či expedice (nebo je chcete získat)?

Co budete dělat:

  • Vychystávat materiál z regálů ve skladě.
  • Vizuálně kontrolovat expedované položky.
  • Položky k expedici správně napočítáte, vychystáte na paletu a zabalíte.
  • Palety přesunete na určené místo k expedici.

Co budete ke své práci potřebovat:

  • Znalosti či zkušenosti ze skladu.
  • Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
  • Ochotu řídit retrak.
  • Zkušenost s prací na PC výhodou.

Za vaši bezchybnou a rychlou práci vám nabízíme:

  • Budete důležitým článkem pro plynulou expedici zákazníkům.
  • Možnost částečně pracovat u PC – zaškolíme vás do Heliosu.
  • Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
  • Práci na jednu směnu (od 5 nebo od 6 hod ráno).
  • Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.
VEDOUCÍ PERSONALISTIKY

ING. MARTINA BRÁZDILOVÁ
+420 731 453 854
martina.brazdilova@zlkl.cz

Logistika

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny výrobky se k zákazníkovi dostanou včas, náležitě zabalené a se správnou dokumentací díky rozumně vedené logistice. Uspořádání skladů a jejich hospodářství šetří firmě mnoho nákladů. Oddělení připravuje výrobě vždy takové množství materiálu a nástrojů, jaké je potřeba.

Náš tým se skládá z manipulantů a skladníků, kteří mají za úkol jezdit s vysokozdvižným vozíkem, udržovat pořádek ve skladech, doplňovat materiál přímo na dílnu, balit výrobky a nakládat je do aut. Expedienti nastavují optimální logistické procesy, pracují s informačním systémem a řídí celý tým expedice. Na většině provozoven používáme čárové kódy a metodu FIFO.

Napsat si o práci     Kontakt