MANIPULANT S VZV - 2 SMĚNY

Baví vás práce ve skladu?
Nebojíte se manipulovat s těžkými a objemnými předměty (např. s plechovými tabulemi)?

CO BUDETE DĚLAT?
Budete osobou, která zajišťuje plynulý chod výroby po stránce logistického toku vstupních materiálů a výrobků, tzn.:
  • Zajišťovat manipulaci správných materiálů (nejčastěji v podobě plechových tabulí) v dostatečném množství na jednotlivá svěřená pracoviště.
  • Navážet správný typ a množství obalového materiálu pro balení výrobků.
  • Manipulovat rozpracované výrobky mezi výrobními technologiemi, případně hotové výrobky přímo na sklad.
  • Včas odvážet palety s kovovým materiálovým odpadem od strojů.
  • Udržovat pořádek a přehlednost na svěřeném pracovišti.
  • Nakládat a skládat zboží z nákladních vozidel.
CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT?
  • Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
  • Schopnost udržovat pořádek.
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.

ZA VAŠI BEZCHYBNOU A RYCHLOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME
  • Budete důležitým článkem pro plynulé zásobování výroby.
  • Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
  • Práci na 2 směny od pondělí do pátku.
  • Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.
VEDOUCÍ PERSONALISTIKY

ING. MARTINA BRÁZDILOVÁ
+420 731 453 854
martina.brazdilova@zlkl.cz

Logistika

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny výrobky se k zákazníkovi dostanou včas, náležitě zabalené a se správnou dokumentací díky rozumně vedené logistice. Uspořádání skladů a jejich hospodářství šetří firmě mnoho nákladů. Oddělení připravuje výrobě vždy takové množství materiálu a nástrojů, jaké je potřeba.

Náš tým se skládá z manipulantů a skladníků, kteří mají za úkol jezdit s vysokozdvižným vozíkem, udržovat pořádek ve skladech, doplňovat materiál přímo na dílnu, balit výrobky a nakládat je do aut. Expedienti nastavují optimální logistické procesy, pracují s informačním systémem a řídí celý tým expedice. Na většině provozoven používáme čárové kódy a metodu FIFO.

Napsat si o práci     Kontakt