ZLKL - Strojírenská firma
 

CHCEŠ MÍT PRÁCI, KTERÁ DÁVÁ SMYSL?
UŽ JSI VYPROFILOVANÝ STROJAŘ, NEBO SE JEŠTĚ HLEDÁŠ?
POJĎ K NÁM, UŠIJEME TI POZICI NA MÍRU!

 

VOLNÉ POZICE

vše
VÝROBA
ADMINISTRATIVA
BRIGÁDA
ABSOLVENTI
/

Asistent/ka personalistiky a marketingu

Máš za sebou výsledky a chuť ukázat, co v tobě je?
více
/

Brigáda na obchodě – nastartuj si kariéru!

Chceš si vyzkoušet, co obnáší obchod ve strojírenské firmě?
více
/

SKLADNÍK - EXPEDIENT - JEN 1 SMĚNA!

Baví tě práce ve skladu a umíš přesně spočítat expedované díly? TAK NEVÁHEJ A OZVI SE NÁM!
více
/

Máš rád/a obchod a chceš využít angličtinu?

Nemáš ještě praxi? Nejsi z oboru?   Nevadí, když budeš chtít, u nás to doženeš, pomůžeme ti!
více
/

ÚDRŽBÁŘ, SVÁŘEČ – BRIGÁDA (VHODNÉ PRO DŮCHODCE)

Máte šikovné ruce a umíte svařovat?
více

Zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

 

Firemní oddělení

Oddělení kvality

Oddělení kvality

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Oddělení kvality zajišťuje, že veškeré výrobky odcházející z linek ZLKL jsou v souladu se zákazníkovými požadavky na jejich kvalitu a papírovou dokumentaci. Je klíčové pro to, abychom udrželi dlouhodobý vztah se zákazníkem a docílili jeho plné spokojenosti. Pracovníci oddělení (kvalitáři) provádí kontrolu vyrobených kusů, měření na 3D měřícím pracovišti nebo také nápravná opatření. Věnují se řešení, a především prevenci zákaznických reklamací.

Provádějí zákazníka audity, účastní se dodavatelských auditů a jezdí na služební cesty-převážně do zahraničí. Proto je pro většinu pozic na úseku kvality podmínkou znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Na každém provoze máme buď jedno, nebo dvě pracoviště kvality. Oddělení řídí vedoucí kvality, který má o všem přehled, netoleruje nedbalost, ale cení si dobře odvedené práce.

  Napsat si o práci    Kontakt

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

JAK TO U NÁS FUNFGUJE?

Veškeré číselné údaje z celé firmy se sbíhají k ekonomickému oddělení. Naši pracovníci se svědomitě starají o to, aby byly všechny účetní doklady zaúčtované vždy správně, včas, podle platné legislativy a vnitřních norem firmy. Díky takto pečlivě zpracované účetní agendě má vedoucí ekonomického úseku všechny podklady pro zpracování a správu finančních a controllingových nástrojů, kterými pomáhá řídit celou společnost. Pracujeme v kancelářích, v případě potřeby i z domu.

Používáme informační systém Helios, který jsme si v průběhu let upravili mnoha moduly na míru. Strukturu týmu tvoří vedoucí ekonomického úseku, hlavní účetní, mzdová účetní a rozrůstající se tým běžných účetních. Náš tým uvítá s radostí další členy s vášní pro přesné výpočty
   
Napsat si o práci    Kontakt

Technologie

Technologie

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny naše výrobní procesy jsou plně optimalizované a probíhají s minimálním rizikem výrobnách vad díky našim technologům. Optimalizací výrobního postupu šetříme náklady, snižujeme množství odpadů, zlepšujeme technologické postupy a zvyšujeme naši konkurenceschopnost.

Obchodnímu oddělení vždy odesíláme správné podklady pro tvorbu cenových nabídek, které potom mohou být vítězné. Technologové pracují jak u počítače, tak ve výrobě a stávají se profesionály v oboru obrábění, svařování nebo lisování.

  Napsat si o práci    Kontakt

VEDENÍ FIRMY

VEDENÍ FIRMY

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Tým pracovníků udávající směr společnosti. Nastavuje systémy, kontroluje chod firmy nebo přichází s novými nápady, které nezapomíná realizovat. Každý manažer pracuje zcela samostatně, ale všechna důležitá rozhodnutí konzultuje na pravidelných poradách. Všichni členové vedení mají k dispozici administrativní i výrobní tým, ale přesto sami aktivně pracují na svých projektech.

Součástí vedení je zakladatel ZLKL, Ladislav Brázdil a jeho dva synové Ladislav ml. a Jiří. Ladislav ml. se podílí na projektovém řízení a pracuje na dotační problematice. Jiří je vedoucí ekonomického úseku a výrazně se podílí na strategickém řízení celé společnosti. Ostatní členové vedení jsou pracovití lidé, kteří se díky svým výsledkům nachází na vlivných postech.

  Napsat si o práci    Kontakt

ODDĚLENÍ NÁKUPU

ODDĚLENÍ NÁKUPU

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Oddělení nákupu zajišťuje materiálové vstupy do výroby v té nejlepší kvalitě a za co nejnižší náklady. Takto zabezpečený je i jakýkoliv jiný provozní materiál, hmotný i investiční majetek, služby, energie a další. Firma tak šetří mnoho prostředků, které může investovat do technologií, budov a zaměstnanců.

Náš strategický nákup volí nejvhodnější dodavatele a referenti nákupu zajišťují objednávání materiálu dle aktuálních potřeb a nastaveného plánu.

  Napsat si o práci    Kontakt

LOGISTIKA

LOGISTIKA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Všechny výrobky se k zákazníkovi dostanou včas, náležitě zabalené a se správnou dokumentací díky rozumně vedené logistice. Uspořádání skladů a jejich hospodářství šetří firmě mnoho nákladů. Oddělení připravuje výrobě vždy takové množství materiálu a nástrojů, jaké je potřeba.

Náš tým se skládá z manipulantů a skladníků, kteří mají za úkol jezdit s vysokozdvižným vozíkem, udržovat pořádek ve skladech, doplňovat materiál přímo na dílnu, balit výrobky a nakládat je do aut. Expedienti nastavují optimální logistické procesy, pracují s informačním systémem a řídí celý tým expedice. Na většině provozoven používáme čárové kódy a metodu FIFO.

  Napsat si o práci    Kontakt

OBROBNA

OBROBNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Dodáváme našim zákazníkům produkty v té nejvyšší možné kvalitě a ve smluveném termínu. Provádíme opakovaně menší série pro stálé zákazníky nebo děláme velkosériovou výrobu, plánovanou na několik let dopředu. Využíváme jak nejmodernější technologie, tak i starší, velmi osvědčené stroje. Používáme horizontální nebo vertikální soustruhy a obráběcí centra.

Obrobna funguje na třísměnném provozu, pracujeme od pondělí do pátku. V rámci pracovní přestávky je k dispozici automat na kávu a výdejna obědů. Uplatnění u nás nacházejí šikovní obráběči, programátoři CNC strojů nebo také seřizovači. Uvítáme však každého, koho baví technika, nebojí se čtení výkresové dokumentace a rád se naučí obsluhovat CNC stroje. Naši obraběči nejsou jen číslem v databázi, každý je v něčem dobrý a s každým, kdo odvádí dobré výsledky, počítáme i do budoucna. Pokud hledáme nové programátory, seřizovače nebo mistry, vždy se nejdříve rozhlížíme v našich řadách. Pracovní prostředí máme čisté, příjemné a stále pracujeme na jeho zlepšení.

  Napsat si o práci    Kontakt

LISOVNA

LISOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Lisovna dodává našim zákazníkům jednoduché i složité výrobky. Používáme excentrické i hydraulické lisy, CNC vysekávací lisy kombinované s plazmou a CNC ohraňovací lisy. Využíváme například technologie od firmy TRUMPH. Díky precizní práci a zacílení na včasné dodání s minimem neshodných dílů představuje naše lisovna špičkového dodavatele našim zákazníkům. Vracejí se k nám s jistotou, že bude vše vyrobeno s maximální přesností. Na lisovně pracujeme od pondělí do pátku ve dvousměnném provozu, rozděleném na ranní a odpolední směnu. V rámci pracovní přestávky je k dispozici automat na kávu a výdejna obědů.
 

SVAŘOVNA

SVAŘOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Zákazníci, objednávající na naší svařovně, dostávají vždy perfektně svařené díly a výrobky, které pak použijí při výrobě vlastních produktů. Našim cílem je dodávat ve 100% kvalitě, proto tvoříme tým z profesionálů – šikovné ruce a znalost oboru umíme ocenit. Zároveň dáváme prostor pro růst a zdokonalení, takže nastoupit k nám může i čerstvý absolvent. U nás můžete svařovat ručně, nebo obsluhovat svařovací automaty a robotizovaná svařovací pracoviště. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG/MAG, v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, technologií CMT – svařování MIG/MAG s krátkým obloukem.

Produkujeme ve velkých i menších sériích, některé opakovaně, některé nárazově. Svařovna také dodává díly pro světový unikát, kterým je vozidlo pro vozíčkáře ELBEE. Vyrábíme ho v sesterské firmě Elbee Mobility. Pracujeme na jednu až tři směny, podle konkrétního pracoviště a aktuálního množství zakázek. Všichni svářeči jsou pravidelně školeni a dbáme na řádnou obnovu platnosti svářečských průkazů.

  Napsat si o práci    Kontakt

LAKOVNA

LAKOVNA

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Z práškové lakovny odchází výrobky s bezchybně provedenou povrchovou úpravou lakováním. Lakovna nám umožňuje nabídnout zákazníkům vyšší přidanou hodnotu – poté, co jejich výrobky upravíme, (například na obráběcím centru) jim poskytneme i povrchovou úpravu, kterou by si museli zajišťovat u jiného dodavatele. Šetříme jim tak náklady i čas. Díky lakovně má ZLKL větší počet spokojených zákazníků.

Přípravní pracovníci alkalicky odmastí povrchy a provedou pasivaci ekologickým přípravkem neobsahujícím těžké kovy ani fosfát. Potom přichází na řadu nanášení práškové barvy. Na lakovně bývá více teplo než na ostatních pracovištích, proto tomu věnujeme zvýšenou pozornost. Pracovní prostředí máme čisté, příjemné a stále pracujeme na jeho zlepšení. Uplatnění u nás najde každý, koho baví manuální práce a líbí se mu vidět okamžitě výsledek své činnosti.

  Napsat si o práci    Kontakt

Jaké benefity mi firma nabízí?

Příspěvky na firemní stravování

Příspěvky na firemní stravování

Příspěvky na firemní stravování

Každý pracovní den mám nárok na jednu porci dotovaného teplého jídla, které je na každém provoze k dispozici v místě výdejny nejpozději před pracovní přestávkou. Firma mi přispívá 45 % z ceny jídla. Vybrat si mohu z pěti druhů jídel.
Výhodné volání a SMS

Výhodné volání a SMS

Výhodné volání a SMS

Mohu využít výhodných telefonních a datových tarifů pro sebe, rodinné příslušníky a blízké přátele v rámci vnitropodnikové sítě ZLKL u Vodafone. Mohu využít tarifu neomezeného volání vč. dat nebo korunového tarifu, kde platím výhodné ceny za minutu hovoru. U všech tarifů platí volání zdarma mezi členy vnitropodnikové sítě ZLKL, do níž se může zapojit i má rodina a přátelé. Podrobné informace získám u asistentky ředitele na 778 522 178.
Potravinové doplňky a příspěvky na telefony a příslušenství

Potravinové doplňky a příspěvky na telefony a příslušenství

Potravinové doplňky a příspěvky na telefony a příslušenství

Podle počtu odpracovaných let dostanu každý rok rozpočet na pořízení kvalitních potravinových doplňků, které jsou určeny na podporu mého zdraví. Část rozpočtu mohu použít na pořízení nového telefonu nebo příslušenství. Podrobné informace naleznu u asistentky ředitele na 778 522 178. Počet odpracovaných let Výše benfitu/rok Z toho na přístroje max./rok 2 850 Kč 220 Kč 5 1 450 Kč 370 Kč 10 2 400 Kč 600 Kč
Jazykové kurzy - výuka jazyků špičkovými lektory

Jazykové kurzy - výuka jazyků špičkovými lektory

Jazykové kurzy - výuka jazyků špičkovými lektory

Pokud používám při své práci cizí jazyk (angličtina, francouzština, …), mohu využívat jazykových kurzů. Dle dosažené jazykové úrovně a dle výše potřeby využití jazyka navštěvuji buď individuální, nebo skupinové lekce. Za 1 hod lekci platím symbolických 50 Kč. Výuka není zahrnuta do mé pracovní doby. Podrobné informace mi předá asistentka ředitele na 778 522 178.
Sick days

Sick days

Sick days

Jsem-li pracovník s měsíční mzdou, pak po odpracování prvního celého kalendářního roku mám nárok na čerpání 2 sick days. Tento sick day (min. čerpání jsou 2 hodiny) nemusí být dopředu na rozdíl od dovolené schválený (pouze informuji včas nadřízeného). Více informací ve směrnici - OS 6 2_4 Mzdový předpis.
Firemní anglická školka

Firemní anglická školka

Firemní anglická školka

ZLKL je zřizovatel firemní Medové školky. Ve školce se intenzivně používá anglický jazyk, individuální přístup k dětem a prvky waldorfské pedagogiky. Při využití státního daňového zvýhodnění, firemního příspěvku 1 000 Kč a případných dalších možných slev může měsíční školné činit pouze 2 500 Kč (místo 5 000 Kč). Bližší informace o školce a slevách dostanu od Martiny Brázdilové na telefonu 731 453 854.
Firemní ubytovna

Firemní ubytovna

Firemní ubytovna

Mohu využít firemní ubytovnu za cenu 4 150 Kč vč. DPH za měsíc. Ubytovna se nachází v areálu Palackého 797/28 v Lošticích. Ubytování je ve dvojlůžkových pokojích, společné je sociální zařízení, společenská místnost s TV a kuchyní. K dispozici pračky, wifi, parkoviště, úschovna kol. Více informací získám u Martiny Brázdilové na telefonu 731 453 854.
Rodinný přístup

Rodinný přístup

Rodinný přístup

Mám zvláštní přání nebo potřebuji něco vyřešit? Vždy mohu využít možnosti oslovit svého nadřízeného nebo zajít dokonce přímo za ředitelem. Vedení má pro mě dveře otevřené a možná mi pomůže stejně, jako už pomohlo mnohým kolegům přede mnou.
Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka

obsah připravujeme
Automaty na kávu a občerstvení

Automaty na kávu a občerstvení

Automaty na kávu a občerstvení

Na pracovištích se nacházejí automaty na občerstvení a kávu. Ceny kávy a dalších nápojů jsou velmi výhodné.

Nenašli jste pozici, která vám vyhovuje?NEBOJTE SE NÁS OSLOVIT - RÁDI VÁS OTESTUJEME A VYTVOŘÍME VÁM POZICI NA MÍRU

Napsat si o práci
 

ZLKL v číslech

  • 200počet zaměstnanců

  • 25roky působení

  • 53počet CNC strojů

  • 350roční obrat v mil. Kč

  • 45roční investice v mil. Kč

  • 15meziroční růst v procentech

  • 9počet vývozních států